ساخت سینی کابل، لدر کابل، انواع ساپورت و براکت

شاید این سوال برای شما پیش اومده باشه که سینی کابل چیه و چه کاربردی داره.

در جواب میشه گفت که سینی کابل وسیله ایست که برای انتقال، هدایت و محافظت از سیم و کابل برق و شبکه بر روی دیوار،سقف، زمین و زیر زمین استفاده می شود.(امروزه بجای سینی کابل از سبد کابل نیز استفاده می کنند البته بیشتر برای اتاق سرور).

بدلایلی مثل فراوانی، ارزان تر، مقاومت بالا، و ...سینی کابل ها بیشتر از فلز آهن با روکش گالوانیزه مورد مصرف قرار می گیرند. ولی در موارد لزوم از جنس استیل و آهن رنگ شده و حتی از جنس پلاستیک نیز ساخته می شود.

سینی کابل های ساخته شده از ورق گالوانیزه در دو مدل تولید می شوند یکی سینی کابل گالوانیزه سرد که برای تولید آن ورق گالوانیزه فابریک را بعد از برش کاری و سوراخ کاری خم کرده و مورد استفاده قرار می دهند و دومی سینی کابل گالوانیزه گرم که ورق سیاه را بعد از برش کاری، سوراخکاری و خم کردن در داخل وان اسید اسیدشوئی کرده و در مرحله بعد عملیات گالوانیزاسیون را بر روی آن انجام داده تا برای مصرف آماده شود. هر دو نوع سینی کابل گاوانیزه گرم و سر در شرکت اترک انرژی تولید می شوند و برای اطلاع از قیمت ها باید با واحد فروش تماس بگیرید و نوع و ضخامت ورق و حجم مورد درخواستی که دارید رو اعلام کنید.

سینی کابل چیست؟

سینی کابل گالوانیزه گرم و گاوانیزه سرد

روش اتصالات سینی کابل ها :
برای اتصال بین دو سینی کابل با هم از رابط سینی کابل استفاده می شود. برای تبدیل کردن یک مسیر در سینی کابل به دو مسیر از سه راهی سینی کابل استفاده می کنند.
برای تبدیل کردن یک مسیر به سه مسیر نیز از چهارراهی سینی کابل استفاده می شود. برای پوشش دادن روی سینی کابل (برای زیبایی و محافظت بیشتر) درب سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد. جهت تغییر مسیر در سینی کابل کشی از زانویی سینی کابل استفاده می کنند.
​​​​​​​برای نصب سینی برق بر روی سقف، دیوار و یا با ارتفاع از روی زمین از ساپورت سینی کابل استفاده می شود. برای نصب اجزای سینی کابل به همدیگر از پیچ کله قارچی به همراه مهره و واشر مخصوص سینی کابل استفاده می کنند.

به طور کلی سینی کابل برق در 5 مدل تولید می شوند. در ادامه این پنج دسته را ذکر کرده و به اختصار معرفی می کنیم.


1) سینی کابل گالوانیزه سرد
2) سینی کابل گالوانیزه گرم
3) سینی کابل رنگی
4) سینی کابل استیل
5)سینی کابل پلاستیکی

انواع سینی کابل:

درب سینی کابل
رابط سینی کابل
زانویی سینی کابل
لدر کابل (نردبان کابل)
چهارراهی سینی کابل
سه راهی سینی کابل
ساپورت سینی کابل
پیچ کله قارچی و مهره و واشر

لوازم جانبی سینی کابل برق

 در این شرکت انواع سینی کابل ها و لوازم جانبی سینی کابلو انواع براکت و ساپورت ها تولید میگردد. همچنین امکان سفارش و ساخت انواع ساپورت های سفارشی نیز وجود دارد.

​جهت سفارش محصول یا دریافت لیست قیمت  با شماره (91017585-65366281-021)  تماس حاصل نمایید.