شاید یکی از اصلی ترین نکات برای انجام یک پروژه اجرایی، انتخاب یک مجری مناسب است. لازمه انتخاب مجری درست، داشتن اطلاعات مناسب در زمینه شرح فعالیت مجری، میزان تخصص مورد نیاز وی، تعداد نیروی انسانی و ... است.
به همین دلیل قبل از معرفی خدمات شرکت ما در زمینه پیمانکاری برق لازم دانستیم ابتدا تعریفی از پیمانکار ، وظایف پیمانکار و خدمات مختلف یک پیمانکار  و ... بپردازیم. و در ادامه به اختصار مقایسه‌ای بین برق کار و پیمانکار برق داشته باشیم.
لزوم آوردن این مطلب از آن جهت بود که کمکی به انتخاب مناسب‌تر تیم اجرایی مشتریانمان کرده باشیم. که نهایتا منجر به رضایتمندی از اجرای پروژه‌های برقی شما به بهترین شکل گردد.

خدمات پیمانکاری تاسیسات الکتریکی این شرکت شامل:
اجرای تاسیسات برقی
 شرکت‌ها، کارخانه‌ها، پروژه‌های تجاری و اداری، کارخانه‌های داروسازی و ... می‌باشد. سوابق تیم اجرایی این شرکت شامل مواردی از قبیل اجرای تاسیسات الکتریکی کارخانه‌های داروسازی و تاسیسات کلین رومی، اجرای چندین پروژه تاسیسات الکتریکی رستورانی (حدود ده هزار متر مربع)، اجرای تاسیسات برقی و زیرساختی کارخانه‌های صنعتی و .... می باشد. 
از نقاط قوت شرکت ما استفاده از نیروی انسانی با تجربه، با اخلاق و متعهد و همچنین تعامل مستمر با تیم مشاور و نظارت کارفرما است. تلاش ما در این مجموعه ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و انجام کار به نحوی است که کمترین اتلاف وقت و انرژی را برای تیم کارفرما ایجاد کنیم. در این راستا درابتدای هر پروژه‌ای جلسه‌ای جهت نیاز سنجی با تیم فنی کارفرما برگزار می کنیم. و درادامه با نظارت مستمر بر اجرای کار، جلسات مورد نیاز     

با بهره‌گیری از تیمی متخصص و متعهد اقدام به اجرای پروژه‌های خود می‌نماید. و در این مسیر با بهره گیری از تعاملات و جلسات با تیم کارفرما، تلاش هر چه بیشتر خود را در مسیر رساندن کارفرما به هدف مد نظر خود می‌نماید. همچنین با توجه به تجربیات چندین ساله این تیم در زمینه اجرای تاسیسات الکتریکی، پیشنهادات لازم در جهت بهبود عملکرد سیستم ارائه می‌گردد. و در پایان با ارائه نقشه‌ها و مستندات و در صورت لزوم آموزش‌های لازم به تیم کارفرما، شرایط را برای بهره برداری هر چه بهتر فراهم می‌نماید.  

اجرای تاسیسات الکتریکی

خدمات این شرکت شامل مشاوره، تامین متریال، طراحی و اجرای پروژه های دوربین مدار بسته و خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک (پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه) می‌باشد.
در این راستا پس جلسه بازدید و نیاز سنجی نوع، برند و متریال مناسب هر پروژه مشخص می‌گردد. پس تامین مالی و تهیه متریال تیم فنی و اجرایی شرکت ما به پروژه اعزام می‌شوند.
کلیه مراحل مشاوره، خدمات فنی، اجرایی و مشاوره‌ها به وسیله نیروی متخصص و آموزش دیده در این حوزه انجام می‌شود تا  خدماتی قابل اطمینان را به مشتریان گرامی ارائه دهیم.  
از دیگر خدمات ما تعمیر و نگهداری سیستم های مداربسته و شبکه مجموعه‌های اداری و تجاری و کارخانه‌ها و ... می‌باشد. 

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و شبکه

تیم طراحی شرکت اترک انرژی با بهره گیری از نرم افزار‌ها و دانش روز اقدام به طراحی در زمینه‌های تاسیسات الکتریکی، خدمات فنی انفورماتیک، طراحی تابلو برق می‌کند.

استفاده از تیم طراحی مجرب و با تجربه از ابتدای کار دیدی روشن و مشخص در زمینه مالی و اجرایی پروژه ایجاد می‌نماید. خطاهای مسیر را کاهش داده، کیفیت را تضمین می‌کند و از زیان مالی جلوگیری می‌کند.
از این رو پیشنهاد ما به تمامی کارفرمایان محترم در ابتدای کار استفاده از یک طراح یا تیم طراحی متخصص می‌باشد.

از این رو در تمامی پروژه‌های اجرایی ما تهیه نقشه‌های اجرایی حتی به صورت دستی در اولویت قرار دارد.
همچنین تمامی نقش‌های طراحی شده پروژه های ما بایگانی شده و در سال‌های آتی نیز در صورت درخواست کارفرما در دسترس می‌باشند.

طراحی تاسیسات الکتریکی و تابلو برق

خدمات ما در این زمینه شامل موارد زیر می‌باشد :


  • حمل تابلو‌های برق از محل ساخت
  • نصب  و تست سرکابل های فشار قوی
  • نصب انواع تابلو‌های برق فشار ضعیف و فشار متوسط
  • نصب ترانس‌های زمینی
  • نصب انواع سرکابل‌های فشار متوسط و فشار‌قوی
  • تست های پات (HIPOT) سرکابل های فشار متوسط و فشار قوی
  • اجرای سربندی انواع تابلو‌های قدرت و کنترلی
  • کانکشن کابل های کنترلی

 

ساخت، نصب، سربندی و راه اندازی تابلو برق

شاید واسه شما هم سوالاتی مثل این که : پیمانکار برق به چه کسی گفته میشود؟ کار پیمانکار برق چیست؟ فرق پیمانکار برق با یک برق کش چیست؟ پیمانکار برق چه وظایفی به عهده دارد؟ پیش اومده باشه.
طبیعی هم هست که فرد عادی که آشنایی زیادی با پروژه‌های صنعتی و ساختمانی نداره درکی از فعالیت های یک پیمانکار نداشته باشه. با ما همراه باشید در این مطلب سعی داریم به سولات این چنینی پارسخ بدیم. 
در این مقاله تفاوت های بین یک پیمانکار تاسیسات الکتریکی و برق کار رو بررسی میکنیم، و همچنین آنچه یک پیمانکار دارای تخصص انجام می‌دهد، و اهمیت آنها در صنعت ساخت و ساز بحث خواهد شد.تعریف پیمانکار برق

ساده ترین تعریف برای پیمانکار برق این هست که یک شخص حقیقی یا شرکت حقوقی که کار ساخت و ساز الکتریکی رو به صورت تخصصی انجام می‌دهد. معمولاً این فعالیت ها در زمینه‌های طراحی تاسیسات الکتریکی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات برقی، و نگهداری سیستم الکتریکی است.

پیمانکاران برق مسئول اطمینان از این هستند که آیا سیستم‌های برقی به طور موثر، ایمن، و سازگار با سایر قسمت‌ها کار می‌کنند یا نه. به طور خودمونی میشه گفت پیمانکاران برق و کلا فعالان این حوزه، نور و انرژی رو به گونه ای ایمن به خانه‌های ما میارن. همچنین کنترل و بازدهی صنایع مختلف رو افزایش میدن و باعث می‌شوند راحتی بیشتری داشته باشیم.


به پیمانکار برق نیاز دارم یا یه برق کار ؟

تیم اجرایی اترک انرژی با سابقه چندین ساله در زمینه اجرای تاسیسات الکتریکی و پیمانکاری برق صنعتی آماده خدمت رسانی در این حوزه میب‌اشد. خدمات این شرکت به عنوان پیمانکار برق به شرح موارد زیر است:
 

1) اجرای پروژه های برق صنعتی، تجاری و اداری
2) مشاوره و طراحی در زمینه تاسیسات الکتریکی و ساخت تابلو‌های برق

3) اجرای پسیو و اکتیو شبکه

4) نصب و راه اندازی سیستم دوربین های مدار بسته (HD & IP)
5) نصب و راه اندازی تابلو‌های برق (شامل تابلو‌های قدرت و تابلو‌های کنترلی)

6) نصب و راه اندازی و تست سرکابل‌های فشار متوسط و فشار قوی

 
در ادامه به اختصار در مورد هر یک از خدمات ذکر شده توضیحاتی ارائه میگردد. با امید به اینکه مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد و افتخار همکاری در یکی از پروژه های شما را داشته باشیم.

لازم است قبل شروع بحث مواردی را جهت درک بهتر مطلب عنوان کنم. اول اینکه بیان این مطلب به معنای برتری دادن به یک گروه نیست. بلکه هدف روشن شدن تفاوت‌ها در جهت انتخاب درست است. چون اعتقاد دارم تصمیم درست میتواند به نتایج درست منجر شود. در نهایت هدف این است که مخاطب بتواند انتخاب درستی برای انجام پروژه خود داشته باشد.
به طور معمول برق کار فردی است که بیشتر بصورت تجربی کار رو فرا گرفته. معمولا به صورت انفرادی و یا با یک شاگرد اقدام به انجام پروژه های خود می‌کند. برق کاران می‌توانند انتخاب کنند که برای خود، برای شرکت‌های دیگر، یا پیمانکاران برق کار کنند. بنابراین می ‌توان گفت پیمانکار برق به معنای یک کسب و کار است، در حالی که یک برق کار تقریبا همیشه به معنای یک فرد است.

به همین دلیل برق کاران بیشتر پروژه های کوچک و متوسط را در حوزه کار خود دارند. اما پیمانکاران معمولا برای اجرای پروژه های خود تیم اجرایی دارند. این تیم میتواند مجموعه‌ای از افراد با تخصص‌های مختلف باشند. این امر به پیمانکاران این توان را می‌دهد که بتوانند اقدام به اجرای پروژه‌های بزرگ تر، تخصصی تر و متنوع تر نمایند. و از آنجایی که یک فرد وقت کافی برای انجام چندین کار متفاوت را ندارد، معمولا برق کاران در یک زمینه خاص فقط فعالیت دارند. بطور مثال نصب تخصصی آیفون، یا سانترال و ....

نهایتا میتوان گفت زمانی نیاز به یک پیمانکار و تیم اجرایی دارید که :

1) برای اجرای پروژه‌های بزرگ و متوسط.
2) برای اجرای پروژه‌های صنعتی و نیازمند تخصص بالا.
3) برای اجرای پروژه‌هایی که نیازمند طراحی و نظارت هستند.
4) برای اجرای پروژه‌هایی که زمان بندی و سرعت کار اولیت بالایی دارد.
5)
برای اجرای پروژه‌هایی که کیفیت و تمیزی کار اولیت بالایی دارد.


بیان این مطلب از این جهت بود که درک کنیم برای هر کار و پروژه نیروی مناسب همان پروژه را بکار بگیریم. بسته به سطح تخصص، حجم و نوع کار باید تصمیم گرفت که از چه نیرو و یا تیمی باید کمک گرفت. بارها در طول دوران کاری دیده‌ایم که کارفرمایی برای کاهش هزینه‌ها یا انتخاب اشتباه و ... به جای استفاده از تیم متخصص از تیم یا فردی با توان پایین تر استفاده کرده‌اند.
در بیشتر موارد هم نتیجه مشابه است: عدم رضایت کارفرما، تاخیر زیاد، کیفیت اجرای پایین و نیاز به جمع آوری و اجرای مجدد و نهایتا هزینه بسیار بالاتر از استفاده از تیم متخصص در ابتدای کار. 

کارفرامیی که به دنبال پیدا کردن پیمانکار برق صنعتی است

انتخاب پیمانکار برق

عنوان مقاله: علت نیاز به پیمانکار برق؟ پیمانکار چه می‌کند؟ تفاوت پیمانکار برق و برق کار چیست؟

پیمانکاران برق بسته به تخصص خود می‌توانند کارهای مختلفی را انجام دهند. به بیان دیگر برای هر نوع پروژه‌ای نیاز به پیمانکار متخصص همان زمینه است. پس از عقد قرارداد پروژه مربوطه با پیمانکار استارت فعالیت‌ها آغاز می‌شود. مرحله اول می‌تواند تهیه نقشه های اجرایی پروژه باشد.
شرکت اترک انرژی به عنوان پیمانکار برق نیز همین روند را در دستور کار دارد. ابتدا طی جلسه ای نیازهای بهره برداران مشخص می‌شود. سپس نقشه های اجرایی بصورت نرم افزاری یا دستی (بسته به درخواست کارفرما یا نیاز پروژه) تهیه و به تایید دستگاه نظارت کارفرما می‌رسد. مرحله بعدی تجهیز کارگاه و تهیه لیست خرید متریال پروژه می‌تواند باشد. و نهایتا بسته به حجم و زمانبندی پروژه تعداد و تخصص نفرات مشخص شده و به پروژه اعزام می‌شوند. در ادامه با نظارت یه کارشناس از اجرای درست مراحل پیشبرد اطمینان حاصل می‌کنیم.

تجربه چندین ساله ما نشان می‌دهد که با برنامه ریزی و زمان‌بندی درست، طراحی کارآمد، بودجه بندی، اخذ مجوزها و بیمه های لازم و مدیریت و نظارت مستمر بهترین نتایج حاصل خواهد گردید.

یک پیمانکار برق چه می‌کند؟

تفاوت پیمانکار برق و برق کار چیست؟

خدمات پیمانکار برقی ما :

پیمانکار برق صنعتی و مجری تاسیسات الکتریکی پروژه‌های اداری و تجاری

شرکت اترک انرژی 

این مجموعه با سابقه چندین ساله به عنوان مجری پروژه‌های تاسیسات الکتریکی آماده خدمت رسانی در این زمینه به کارفرما‌های محترم می‌باشد. نمونه پروژه های اجرا شده در گالری وبسایت قابل مشاهده است. همچنین امکان بازدید از پروژه ها نیز میسر است.
تلاش ما در این مجموعه ارائه خدمات به نحوی است که کمترین وقت، انرژی و تمرکز شما صرف شود. برای این منظور ما ابتدا طی جلساتی نیاز شما را مشخص کرده. سپس با استفاده از نیروی متخصص همان کار، اقدام به اجرای پروژه می‌کنیم.
این کار سرعت و کیفیت لازم را ایجاد می‌نماید. در طی مسیر نیز به طور مستمر روند اجرا کنترل و نظارت می‌شود تا خطا‌های احتمالی را کاهش داده بازدهی را افزایش دهیم.

باعث خوشحالی ماست که افتخار همکاری پروژه‌های شما را داشته باشیم. لطفا از تماس جهت دریافت مشاوره اجرای پروژه‌های تاسیساتی خود دریغ نفرمایید.

پیمانکار برق در تهران و کرج


شرکت اترک انرژی با تیمی متخصص آماده اجرای پروژه‌های تاسیسات برقی کارفرماهای محترم در تهران و کرج می‌باشد. این شرکت افتخار این را داشته است به عنوان پیمانکار برق در بخش‌های مختلف تهران و کرج به همشهریان عزیز خدمت رسانی کند. برای آشنایی کامل با پروژه‌های مربوطه و دیدن عکس‌ها از صفحه پروژه‌های ما دیدن کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.